Skocz do zawartości

[support] jak wybrać support? POMOCY


bobas9

Rekomendowane odpowiedzi

Suport dobieramy do korby i ramy. Musi mieć odpowiednią długość osi i odpowiedni gwint ,a także musi być dobrany pod korbę tj. kształ osi w twoim wypadku OctaLink. TUTAJ masz suporcik który powinien pasować na 90% :) nie wiem jedynie czy dł. osi bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

To że odpowiednie mocowanie powinien mieć to wiem. Ja akurat potrzebuję na kwadrat! Chodzi mi tylko o szerokość osi. Skąd mam wiedzieć czy kupić 113 czy 116mm, czy może jeszcze inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz jak dopasować suport to robisz bardoz prostą rzecz: idziesz do sklepu rowerowego z korbą, pokazujesz, prosisz i odpowiednią długość i tyle, aha i pilnujesz żeby ci taki sam gwint dał jak w starym supoorcie bądz ramie (kolesie w serwisach już na pamieć znają, jaka korba jaki suport).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kwardat polecam wkład NECO. Jest po prostu PANCERNY. (tylko rozmiar dobierz odpowiedni ;) )

Założyłem 3 lata temu (polecili mi ludzie mający odpowiednią wiedzę i kwalifikacje) i żadnego luzu nie ma od tego czasu. 2 komplety korb juz przeżył i spawanie główki. Naprawdę zaisty sprzęt.

I tani.

 

Pozdrawiam

Jacunio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam problem z wkładem suportu, poprostu nie wiem jaki kupic... niedawno dostałem rame DEMA-XC i w ogóle nie mam pojęcia jaki suport kupić... jest takas różnica w średnicy tej części??

 

................

w załączniku jest foto tej ramy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...