Skocz do zawartości

[pasja] życie na dwóch kółkach


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Ostatnio oglądałem film z YT, o ludziach z całego świata, jak wygląda ich przeciętna doba i był tam Koreańczyk, który od 9 lat jeździ po świecie, był w 160 krajach itd. Potem poczytałem w Empiku książkę i zauważyłem, że w Polsce jest para osób, które mają dwuletnie wyprawy itp. ale najbardziej zadziwił mnie pewien 72 letni pan, który od 12 lat jeździ rowerem po świecie mając w budżecie... 2$.

 

Jak oni to robią? Przecież zawsze coś musi się zepsuć w rowerze, kiedyś trzeba kupić nową koszulkę - skąd oni mają na to pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkałem ostanio niemca(wrześnień)... wracam sobie rowerem ze szkoły no i co pogaduszka, dogadaliśmy się po angielsku...

Pracuje przez 5 miesięcy a potem wyjazd w świat teraz wracał z Estonii,Litwy itd... mówi,że naprawdę groszę wydaje i to na jedzenie,śpi w namiocie,powiedział że tym razem 2-3 razy spał w hotelu bo był zmuszony. Jak to stwierdził,że całe życie marzyło mu się podróżować po świecie rowerem i tak się spełnia marzenia... to jest wolność... A muszę dodać,że sakw nie miał wypchanych tylko tak hmm "skromnie/normalnie"

 

 

edit:pracuje zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...