Skocz do zawartości

[spd]które lepsze?


mmmak

Rekomendowane odpowiedzi

założyłem ten temat bo zależy mi na czasie a w innym wątku chyba nikt nie zauważył tego postu.

 

 

proszę o szybką pomoc dotyczących tych a nie innych butów:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84940208mogę mieć za 120zł

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84393779mogę mieć za 140zł

 

-czy m520 będą z nimi kompatybilne?

-jak się w nich chodzi?(oczywiście chodzi o wygodę :) ?

 

potrzebuje butów cywilnych

 

 

 

do administratora!!!!!!!!!!!!!

proszę o usunięcie tego posta za 3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

To mu sebek naprawdę pomogłeś... ;)

 

Co do butów - uważam, że powinieneś je najpierw przymierzyć, aby wiedzieć w których będziesz się lepiej czuł... Oba modele powinny współpracować z m520. Wszystko teraz rozchodzi się o kwestię wygody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, mój kuzyn ma te drugie schimano i je polecam !! sztywna fajna podeszfa a przy tym wygodne!! tylko nie zrób błędu i nie kupuj pedałów spd schimano, te tańsze pedałki spd schimano lubią sie w błocie zaciąć i w deszczu ;/ polecam pedały VP albo schimano z wyższej półki, bo warto oinwestować w pedały :ninja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, mój kuzyn ma te drugie schimano i je polecam !! sztywna fajna podeszfa a przy tym wygodne!! tylko nie zrób błędu i nie kupuj pedałów spd schimano, te tańsze pedałki spd schimano lubią sie w błocie zaciąć i w deszczu ;/ polecam pedały VP albo schimano z wyższej półki, bo warto oinwestować w pedały :ninja:

Zaciac? Co to znaczy zaciac? Chodzi ci chyba o zalepianie sie blotem. Nie ma roznicy czy pd-m520, 540 czy nawet pd-m959. Wszystkie maja identyczna konstrukcje i w taki sam sposob sie zalepiaja. Pod tym wzgledem lepsze sa Time`y

 

A deszcz to naprawde w zadnym stopniu nie wplywa na ich sprawnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, mój kuzyn ma te drugie schimano i je polecam !! sztywna fajna podeszfa a przy tym wygodne!! tylko nie zrób błędu i nie kupuj pedałów spd schimano, te tańsze pedałki spd schimano lubią sie w błocie zaciąć i w deszczu ;/ polecam pedały VP albo schimano z wyższej półki, bo warto oinwestować w pedały :)

 

Owszem fajna sztywna :) Ale zazuwaz ,ze butki maja oznaczenie SPD SL - a to jest oznaczenie butów szosowych shimano :P I cos mi sie wydaje ,ze bloki od SPD moga niepasowac :D

 

Ja mam cos podobnego do butów nr 1 . Troche inny kolor . Musze przyznac , ze sa bardzo fajnie , wygodne , mozna w nich czasem przejsc jakis dystans ( raz pchalem bika w nich przez 8 km bo mialem 2 kapcie a jedna detke ;) ) . Moge je polecic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...