Skocz do zawartości

[sztyca] Da Bomb Post Dalux


Gość xelek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xelek

Hej,

mam okazje tanio kupić prawie nową sztycę Da Bomb Post Dalux taką jak na aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84731751

Nie bardzo wiem co to za firma i jak sprawują sie te sztyce. Używa ktoś? Jeżdżę w XC, ale waga nie jest najważniejsza dla mnie, liczy się wytrzymałość przede wszystkim.

Bardzo proszę o szybką poradę!

Z góry wielkie thx!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sam sie przymierzam do tego da bomba; ), bardzo sztywny ( wg dwoch sklepow rowerowych, pytałem ).

 

ogolnie to polecają, ale jesli piszesz ze , accenta, a glownie idzie o marke, to zaczynam sie zastanawiac. ale to i tak zbyt malo wystarczajacy argument dla mnei :) poczekam na opinie innych ; )

 

pozdrawiam.

 

edit.

 

nie mam wcale zamiaru podwazac twojego zdania ;) wrezc przeciwnie, jesli jeszcze kilka osob tak powie, to ja jestem bardzo sklonny do kupna tego accenta ; )

 

to tak dla pewnosci gdybysmy sie nei zrozumieli ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale do XC to nie DaBomb. Ja bym polecił coś z jarzemkiem na jedną śrubę(2 sa cieższe, a do XC spokojnie wystarcza jedna), bo ten DaBomb to taki....klocek do ostrzejszej jazdy.

Zapraszam na www.arnik.freshsite.pl - na 100% znajdziesz coś fajnego w tej cenie, nawet takie marki jak Ritchey coś zaoferują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak sztyca moze byc sztywna, ale ok ;)

 

Musiałbyś popróbować kilku różnych firm i zobaczyłbyś różnicę, szczególnie przy sztycy 400mm z wyciągniętą na max rurą.

 

Ja mogę polecić produkty ZOOM'a. Jakość ta sama co Accenta, ceny chyba zbliżone, więc spokojnie możesz coś sobie wybrać (SP-65 ma średnicę 30.4). Pozdrowerek ALL :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zastanawiałem się nad da bomb'em, ale pomyślałem, że nie ma co przepłacać więc accent może niedługo znajdzie się w mojej maszynie. Jeśli już ktoś naprawdę chce mieć nieza****ną sztycę to polecałbym titec'a. Z tego co pamiętam to do Banshee je dodają :twisted: , a i do xc mają jakieś lekkie wersje.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...