Skocz do zawartości

[plecak]Kellys KB-209 B


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po mojej długiej nieobecności na forum :P

 

Mam pytanie dotyczące tego plecaka. Dają go gratis do prenumeraty Magazynu Rowerowego. Gazetę i tak kupuję, więc szarpnąłbym się, zamówił prenumeratę za 119zł i dostał plecak. Ale czy to się opłaca? Ma ktoś taki plecak? A może ktoś ma zamiar go kupić? Co o tym sądzicie?

 

LINK: http://www.rowery.wroc.pl/oferta.php?model...d89ccf5c92383fa

 

pozdro for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MR z listopad-grudzień i też myślałem nad prenumeratą ze względu na plecak, ale tam jest napisane "Oferta ważna do 31.12.2005 r. lub do wyczerpania zapasów." Więc nie wiem czy dalej jest ten plecak dostępny w prenumeracie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem pisać post o tym. Mi ten plecak się podoba bo rowerowy i do tego Kelly`sa a ja jeźdzę Kelly`sem :)

Za 144 zł jest preumerata na 20 numerów + 3 gratis bez plecaka...

Rodzice się zgodzili ale nie wiem którą ani czy w ogóle to prenumerować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyraźnie widać że MR wychodzi 10 razy w roku - tak, jakby nie było o czym pisać zimą, albo co testować. Ja kupiłem ten plecak jak był w prenumeracie 2-letniej i wtedy wychodził taniej (kilkanaście złotych) w porównaniu do sklepu - chyba koło 80. Gdybym kupił za te 80 to może bym trochę narzekał, bo nietrwałe są siateczkowe kieszonki w środku. Poza tym jest dość zgrabny, ma dobrze rozplanowane kieszenie i zaczepy na camel-a. Zamykaną "dziurkę" też. Generalnie - z prenumeratą byłbym skłonny polecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten plecak od sierpnia 2005. Kupilam go w sklepie i szczerze mowic nie polecam go. Cena nie jest w prawdzie wysoka, ale jakos niestety tez nie. Material z ktorego jest wykonany po jakims czasie zaczyna sie rwac jak papier... :D Jesli teraz bede cos kupowac to postawie na firmy specjalizujace sie w produkcji plecakow np. Alpinus, Camelback, Deuter, Campus... Lepiej dozbierac i kupic cos, co wytrzyma kilka lat, anizeli Kelly'sa, ktory rozpada sie po polrocznym jezdzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około rok temu zapodąłem sobie taki plecaczek

image_Author_A166_1332.jpg

zapłaciłem za niego ok. 80zł a tu po jakimś czasie zaczął się pruć niteczka po niteczce. Czyżby wynikało z tego że takie firmy jak Kelly`s, Author niech lepiej pozostaną tylko przy produkcji rowerów a nie czego popadnie żeby zarobić - "niech każdy robi to co umie najlepiej" A.Kwaśniewski :D

Dalej mam ten plecak (pozszywany) ale popieram m.in. koleżankę post wyżej że lepiej zainwestować trochę więcej i kupić jakiegoś Alpinusa itp. a logo jakiejś firmy rowerowej przyszyć sobie samemu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyraźnie widać że MR wychodzi 10 razy w roku - tak, jakby nie było o czym pisać zimą, albo co testować.

 

sprawdziłem, 10 numerów to najwięcej na tym rynku wydawniczym. Bb BA i BH mają mniej edycji, swoją drogą ciekawe skąd się ta różnica bierze? Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kaska, nie polecam plecakow Campusa. Czesto sie w nich cos popruje, tu jakas niteczka, tam niteczka, tu cos sie oderwie. Ogolnie nie jest todobry wybor, jak dla mnie przynajmniej.

 

A nad ta prenumerata sam sie zastanawiam.. a wlasciwie zastanawialem, bo kupie sobie cos inneog zamiast niej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...