Skocz do zawartości

[ZLOT] IV Oficjalny Zlot FR.org


n4k5

Rekomendowane odpowiedzi

KAMERA i FILMY

 

z poprzedniego zlotu ktoś obiecywał wysłać mi materiały z kamery, z poprzednich też poginęły (no jest kilka krótkich na youtube),, teraz sam wezmę kamerkę, ale gdyby ktoś miał z poprzednich nagrania proszę wypalcie i weźcie ze sobą !! oddam koszty nośnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my będziemy w piątek koło południa

 

Właśnie, są jakieś propozycje na piątek? Ja z limaK98 będę przed południem. Nie znam okolicy, fajnie by było zebrać jakąś grupę na piątek i zrobić wycieczkę. Jacyś chętni? Mapę posiadam :)

 

PS. Czekam na informacje od pierwszych zlotowiczów, którzy się tam pojawią czy daleko od schroniska jest piwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja przyjeżdżam w piątek ok 10.00 i też liczę na małą przejażdżkę przed obiadem. Niestety okolicy nie znam i jak ktoś obcykany będzie rano to trzeba się dogadać. Lookas czy ktoś od ciebie będzie z drugiego zlotu ?

Poza mną będzie Szefer ten co ganiał na żółtej meridzie bez amora - teraz ma brązową z amorem - strach się bać co to będzie ;)

 

Będzie też mój brat - ten co na pierwszym zlocie robił za maryśkę i losował nagrody :)

 

I bez kakakakasku się na zlocie nie pojawiać ;)

 

 

http://youtu.be/-ZhTqP_pZkQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę,nie wytrzymam. Bydzie Biedruna to kupisz panie, nie bydzie to kupisz kilka złotych drożej i też dasz radę przeżyć. Pytajcie się o szlaki i możliwości jakie niesie teren a nie o kiełbasę.

 

Amen.

 

Ale jeszcze dodam:

Wszystkim, którzy jeszcze zamierzają sptyać czy jest/jak daleko jest sklep spożywczy, pizzeria, lidl, kino, planetarium lub tor kartingowy, proponuję skorzystać z serwisu typu zumi bądź zapytać wujka google i wpisać tam słowo klucz + Zawoja w stosownych rubrykach. Naprawdę to działa. Można nawet zadzwonić do sklepu spożywczego i spytać czy mają fasolkę po bretońsku w słoikach 430g i będzie już jasne czy zabierać czy nie.

 

Odrębnie odpowiem też koledze jasinski21444: tak, w górach opona terenowa zdecydowanie może się przydać. Dobrze kminisz :thumbsup:

 

Ja dalej waham się czy brać w piątek urlop i walczyć PKP od rana czy spokojnie pójść do fabryki i zabrać się po pracy z kolegą samochodem. Okaże się jeszcze...

 

Jutro w fabryce powinno się troszeczkę uspokoić, więc wreszcie pochylę głowę nad prawdziwymi problemami - typu: jak żyć? oraz gdzie jechać? Odpowiedzi będę szukał na tej stronie: http://www.e-gory.pl...d-Zywiecki.html :)

 

Już widzę, że co bardziej uduchowieni mogą łatwo terenowymi szlakami dojechać do Grzechyni... :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale wam zazdroszczę.... po raz drugi praca wyeliminowała mnie ze zlotu :( a miało być tak pięknie....

wiem, że każda praca jest inna, ale czy naprawdę firma nie może się obejść bez Ciebie 2 dni? A co , gdybyś zachorował, miał jakieś zdarzenie losowe, itp?

Ja też nie mogę wziąć urlopu, bo każda rozmowa na ten temat powoduje nerwowe reakcje u dyrektora :). No, ale choroba nie wybiera :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną wielką prośbę do was koledzy i koleżanki , niech któraś osoba z was przywiezie na zlot pancerz z linką do hamulca tylnego a na zlocie bym za niego zapłacił możę być nawet no name , ja na zlocie oddam kasę bo padł pancerz w tyle .

 

Mam jedną wielką prośbę do was koledzy i koleżanki , niech któraś osoba z was przywiezie na zlot pancerz z linką do hamulca tylnego a na zlocie bym za niego zapłacił możę być nawet no name , ja na zlocie oddam kasę bo padł pancerz w tyle .

 

581962_278678182240127_1967909301_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za prawdę powaiadam Wam 3 dni padał deszcz, z czego 2 ...tu musiałbym wpisac wulgaryzm opisujacy siłe deszczu. Co prawda ziemia była strasznie sucha, ale może być błotniście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...