Skocz do zawartości

Lichy

Nowy użytkownik
  • Liczba zawartości

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika Lichy

Świeżak

Świeżak (1/13)

  • Reaktywny
  • Pierwszy post
  • Conversation Starter

Ostatnio zdobyte

0

Reputacja

  1. Dobra, dzięki wielkie każdemu z osobna za pomoc. W niedzielę jadę oglądać te Meride, jeśli wszystko z nią będzie w porządku to problem zakupu roweru się rozwiąże.
  2. Czytałem o tej Meridzie, aczkolwiek nie znalazłem porównania co do Marina. I tak, dylemat między Marin Team Marin 1. A co do tych cyferek, cóż.. Dla mnie ważne jest, aby rower spełniał to czego od niego oczekuje i nie jestem fanem kupowania czegoś na zasadzie „skoro droższe, to lepsze”. Więc jeśli nie odczuje zauważalnych różnic między Merida a Marinem oprócz cyferek i jeśli będzie ten rower spełniał moje oczekiwania, to wybór dla mnie jest tutaj oczywisty.
  3. Znalazłem coś takiego na OLX niedaleko mnie: Merida BN 500 Lite Czy będzie to wystarczający rower? Czy lepiej dołożyć do Marina? Nie zależy mi też na tym, aby wydać jak najwięcej na rower ponieważ nie będę nim raczej jeździł dzień w dzień, tylko sporadycznie. Ale jeśli jest jakaś ogromna różnica między tym, a Marinem to jestem w stanie kupić nowy.
  4. W zasadzie o tym nie pomyślałem, na zjazdy będę jeździł okazjonalnie jak tylko będzie czas pozwalał, większość jazdy będzie po lasach i asfalcie, czy taki cragger nada się też do jazdy w koło komina? Czy celować w jakiegoś XC?
  5. A coś takiego jak cragger 7.0? https://www.bike-discount.de/de/radon-cragger-7.0-3 Patrzyłem też na rose bonero 2, ale aktualnie brak rozmiaru m.
  6. Witam, szukam roweru MTB do mniej więcej 5000zl, może być używany. Generalnie rower będzie użytkowany po mieście (jakieś luźne wypady), na wypady gdzie droga będzie prowadzić przez las (błoto, korzenie, dziury) i na zjazdy górskie. Ostatnio byłem w Beskidzie Śląskim (Skrzyczne) na jakimś starym MTB i była katorga, o zjedzie nie wspominając. Przejrzałem forum, w oczy rzuciła mi się BN 500 Lite, Lapierre Proface CF 5.9, jakieś Rockridery.. Szczerze dużo tych modeli, nie znam się w chciałbym wybrać coś dopasowanego do moich potrzeb. Napęd jaki się sprawdzi lepszy będzie 2x, 1x? Proszę o pomoc w wyborze, nie muszą być to rowery które wymieniłem, jestem otwarty na propozycje. Wzrost około 175cm.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...