Skocz do zawartości

witexus

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    23
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Metody kontaktu

  • Strona www
    https://rynek-24.pl

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika witexus

Uczeń

Uczeń (2/13)

  • Reaktywny
  • Collaborator
  • Dedicated Rzadka
  • Od roku
  • Pierwszy post

Ostatnio zdobyte

0

Reputacja

  1. No właśnie zeby r/s nie bylo bardzo niskie. Zapomnialem dodac, ze chcialbym miec pochowane linki. A co sądzisz o tym canyonie?
  2. Cześć, Poszukuję pierwszego roweru szosowego na Di2. Do tej pory jezdzilem na MTB. Z moich wymagan, karbon, di2, geometria bardziej pod amatora. Rozważam model Canyon Endurance CF7 z Di2, ewentualnie bardziej agresywny Rose Xlite 04 105 Di2. Co sadzicie o tych propozycjach? Moze jednak wybrac cos innego?
  3. A co uważacie o Focus Thron2 6.9? Można go wyrwac za niecałe 20k https://www.bike-discount.de/en/focus-thron2-6.9-3 Ewentualnie myślę nad cube 140 hpc slx https://skiteam.pl/rowery-gorskie-full-suspension/5587-rower-cube-636153-stereo-hybrid-140-hpc-slx-750-4054571401267.html
  4. Jedna bardzo istotna kwestia dotarla do mnie po czasie, ważne abym mogl latwo wyjąć baterię, bo w zimę rower będzie przechowywany w domku narzędziowym, a to raczej nie wpłynie korzystnie na akumulator. Stad pojawił się temat Focusa.
  5. @olo850 Hej Czekam na początek czerwca, ma byc dzien roweru wiec moga trafic sie lepsze promocje. Rozważam jescze taki model: https://piwnicarowerowa.pl/rower-elektryczny-focus-thron2-6-9-eqp-abs-s-stone,3,43435,48881https://piwnicarowerowa.pl/rower-elektryczny-focus-thron2-6-9-eqp-abs-s-stone,3,43435,48881
  6. @olo850 W sumie to 3,5k różnicy, czyli koszt silnika jakby padl. Canyon daje 6 lat gwarancji. W sumie może i dopłacę:) Prześpię się z tym do jutra, ale chyba faktycznie Canyon będzie dobra opcją. No i optycznie mi bardziej odpowiada
  7. Co do gwarancji to właśnie jej brak, jednak w cenie 15,5 chyba wydaje się że warto zaryzykować. Osobiście wolałbym napęd boscha, jednak okazja na cannondale jest zacna i grzech nie skorzytac.
  8. @olo850 Sam nie wiem jak sie temat rozwinie. Co do tego Cannondale mogę go kupic taniej niz canyona, wyglada chyba lepiej osprzetowo i daje lepszą perspektywe na przyszlosc. @marcina Dzięki za linki, w cenie zblizonej do tej 5.0 moge kupic cannondale z linku powyzej
  9. A jak wypada taki cannondale przy tym canyonie? @Wojcio https://www.cannondalebikes.pl/rowery/e_bikes/e_mountain/moterra_neo/moterra_neo_s1_c65122u
  10. @olo850 Chcialem skorzystać z doswiadczen innych użytkowników, moze któraś marka ma jakies mankamenty, problemy z serwisem reklamacjami itp Co do delikatnych górek, to co najwyzej beskidy
  11. Cześć, Szukam eMTB, z góry dzieki za rady Moje wymagania to: - full suspension - aku 625, lub większy - kaseta najlepiej 1x12 - sztyca regulowana - wymienny akumulator Jazda raczej rekreacyjna, aczkolwiek czasami zrobiłbym delikatne górki.
  12. Cześć, zamówiłem właśnie nowe siodełko Siodełko Ergon SMC Sport Gel, chciałem kupić do niego kolejną sztycę - nie chce przekładać starej. Sztyca 31,6mm 400 mm - rower Trek X-Caliber 8, Jazda rekreacyjna + ciągniecie roweru na holu. Jaką sztycę wybrać? Czy są miedzy nimi jakieś istotne różnice? Karbon odpada ze względu na hol. Raczej nie chciałbym wydawać zbyt dużo na ten element
  13. @Bonnum Rozważam jeszcze Merida Big Nine 500 Lite, bo przy zakupie 2szt wyjdzie 5600zl za jeden. Czy ewentualnie w budżecie cos do 6k jest lepszego?
  14. @Bonnum Wolę oszczędzić troszkę na wadze, niz na kosztach, zwłaszcza że dla żony waga zrobi robotę, a mi przy ciągnięciu małej w sumie też:) Z przodu co do amora pisał ktoś, żeby brać powietrzny. Juz nawet dziś patrzyłem Merida Big 500 Lite, fajne ma przełożenia. Muszę poszukać tego Cube w Krakowie:) chociaż żonie to kolor robi robotę:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...