Skocz do zawartości

Czcibor

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    103
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Czcibor

  1. To tak, pod tą pełnię :
  2. To tak w podobnych klimatach:
  3. Tak pod niedzielną sjestę:
  4. Widzę, że za około 5700 zł, te rowery można teraz kupić, biorąc pod uwagę cenę katalogową, to upust te rowery zanotowały spory.
  5. To tak leniwie, niedzielnie......
  6. Po 5 latach szaleństwa na Krossie Evado 5, zresztą zakupiony przy Waszej pomocy, przyszedł czas na przejście na rower szosowy, wybór padł na Kross Vento 5, problem polega na tym, że nie mam możliwości przymiarki osobiście, a że jestem na granicy rozmiarów, mam 180 cm wzrostu, mam problem podjęciem z decyzji co wybrać, M czy L, a czas ucieka, jest tu ktoś kto posiada ten rower i jest w podobnego wzrostu, mógłby coś doradzić, jakaś wskazówka doświadczonego szosowca, sugestia ???
  7. Kładę się na leżance, puszczam ten utwór i lewituję...............:
  8. To tak pod tą Kupalnockę:
  9. Taki smutas na wieczór:
  10. TFN klasyka, to skoro jedziemy w klimatach naszego post-rocka:
  11. No to witaj wiosno:
  12. Gdy mi przyjdzie trasa pod wiatrzysko, zaraz nachodzi mnie ten utwór, i wiejący huragan staje się zefirkiem:
  13. Z jednej z najpiękniejszych polskich płyt:
  14. To tak pod klimat, też potomkini wikingów:
  15. No to teraz filmowo:
  16. Taki pub punk:
  17. A tutaj solo Eddiego, przez które stał się nieśmiertelny, był prekursorem takiego grania, teraz każdy szanujący się gitarzysta, musi to umieć zagrać:
  18. To wróćmy do klasyki:
  19. No to Skandynawia:
  20. Pierwszy jej utwór, który zwrócił moją uwagę to: I tu niesamowity cower Depeche Mode, w jej wykonaniu:
  21. Jak już o rekordach mowa: 56, 300 km, w czasie 02.04 , z rekordową średnią 28.2 km/h, planowałem w tym roku zrobić średnią 30km/h, ale doszedłem do jakiejś ściany i to 28 było granicą nie do przejścia, może na rowerze crossowym będzie ciężko do tych 30 dobić, ktoś śmiga po szosie crossowcem, jakie macie średnie przebiegi ???
  22. Mój ubiór na lato to ta koszulka ze średniej siatki, bo jest bardzo cieniutka, i na nią normalna przylegająca do ciała koszulka kolarska, ale na chłody ubieram koszulkę z grubej siatki, taka wydaje mi się cieplejsza, na nią zakładam koszulkę termoaktywną z takiego jednolitego materiału z długimi rękawami i na to kurtkę rowerową, czyli zakładając na potówkę koszulkę termiczną robię błąd?
  23. Czyli co, najpierw zakładam potówkę, a na nią termoaktywną ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...