Skocz do zawartości

JurekT20

Nowy użytkownik
  • Liczba zawartości

    14
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Dodatkowe informacje

  • Imię
    Jurek
  • Skąd
    POZNAŃ

Osiągnięcia użytkownika JurekT20

Świeżak

Świeżak (1/13)

  • Pierwszy post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Od tygodnia
  • Od miesiąca

Ostatnio zdobyte

0

Reputacja

  1. JurekT20

    [rama] budowa roweru MTB

    Dzięki za porady. Więc zostaje kupić peak-a w rozmiarze ''S'' i dobrać sprzęcik
  2. JurekT20

    [rama] budowa roweru MTB

    No dłuższe podróże to tak pewnie głownie asfalt. Ale częściej wolę jeździć nocą w teren. A że obecnie posiadam rower typu cross. To nie szczególnie się nadaje do trochę ciężkiego terenu w lesie. Typowym MTB 26'' już się nie raz jeździło po 100-200km bez większego problemu. Więc chyba daję radę na tym jeździć. Albo nic innego nie miałem do wyboru jak tylko rower z komunii A co myślisz o ramie Cube Reaction Race 29 HPA Boost? Cenowo wychodzi podobnie. Lecz trochę inna konstrukcja.
  3. JurekT20

    [rama] budowa roweru MTB

    W Peak 29 to raczej przy 170cm wzrostu może bym się skłonił ku ''S''. Jednak pojawił się kolejny dylemat w wyborze ramy. Otóż znalazłem ramę Cube Reaction Race 29 HPA Boost. Niestety to co udało mi się znaleźć to że ma inny suport,mocowanie hamulca oraz jest z innego stopu aluminium 7005. Nie znalazłem wagi ramy. Więc teraz nie wiem czy Cube będzie lepszym wyborem czy może zostać przy peak-u.
  4. JurekT20

    [rama] budowa roweru MTB

    Dzięki za odpowiedź. Jeśli chodzi o pozycję to wiadomo nie musi być jak rowerach miejskich. No ale jeździło się dużo typowym rowerem MTB 26'' i większego problemu nie było. Przy wzroście 170 lepiej brać ramę w rozmiarze M czy może jednak S? Dość spodobał mi się ten Accent. A jeśli chodzi o regulacje mostka to wystarczy kupić z kątem do góry i np. jeszcze podnieść podkładami.Czy też kierownicę kupić giętą zamiast prostej. Jeszcze widziałem ramę Darkmoor Primal 29 ale to już trail i ponać lepiej by się sprawdził w roli takiego wygodniejszego XC
  5. Witam, koledzy mam taki problem. Otóż chciałbym złożyć swój rower typowy MTB na kołach 29'' Obecnie posiadam jakiegoś tam crossa na 28'' W oko wpadł mi Kross Level 9.0 2019 lecz stwierdziłem że chcę złożyć na ramie Accent Peak 29 Boost. Poczytałem na forach że rowery typu XC nie nadają się do dłużnych podróżny z powodu zbyt sportowej pozycji. I stąd moje pytanie jaka rama by się nadawała do takiego mtb 29 żeby można było wyskoczyć w teren jak również na dłuższy wypad asfaltem itp.?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...