Skocz do zawartości

aarroo76

Nowy użytkownik
  • Liczba zawartości

    9
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez aarroo76

  1. aarroo76

    [rower] cube ltd pro 2014

    rower zakupiony, kilkadziesiat km zrobione. Ogolnie "mazakowy" kolor na zywo wyglada lepiej niz w necie ,chociaz i tak mocno przyciaga wzrok. Wszystko pracuje bez zarzutu, jedyny minus to siodelko, 4 litery mi urywa, na pewno bede chcial je zmienic na cos bardziej komfortowego, wiec jesli mozecie polecic jakies dobre "wygodne" siodlo a zarazem lekkie do 200zl. Po 100-200 km mam zrobic serwis , co powinienem zakupic do konserwacji widelaca i reszty ruchomych elementow?
  2. aarroo76

    [rower] cube ltd pro 2014

    odnosnie widelca to za bardzo o tym modelu nic konkretnego nie moge znalezc , o podobnych raczej. Wiem ze to model podobno na poziomie reby. Interesujea mnie opinie osób jezdzacych na tym amorku. No i gdzie zbic troszke z wagi w tym rowerze?
  3. Witam. Potrzebuje rady bardziej doswiadczonych osób. Po dlugich poszukiwaniach zdecydowałem sie na takiego cuba http://www.sportpoint.pl/pl/cube/5293-cube-ltd-pro-29-orangenblue-2014-512001-.html?utm_campaign=merchant&utm_source=google&utm_medium=merchant&gclid=CPOLsNPy2r8CFSTMtAodWy0ARQ czytalem 2 tematy o tym modelu. Czynnikiem ktory mocno za tym rowerem przemawia w moim przypadku jest cena 3500zl czy to dobry wybór za taki osprzet? Nie maoge wyszukac zbyt wielu informacji o widelcu manitou marvel, co o nim sadzicie? Zaoszczedzona kase myslalem aby przeznaczyc na "odchudzenie roweru", a podejrzewam ze najlatwiej zrobic to na obreczach i oponach , chyba ze macie inne pomysly. Najwiekszy minus to kolor ale cos sie pozmienia i moze bedzie lepiej. Moze w tym watku uzyskam wiecej pomocy niz w poprzednim. http://www.forumrowerowe.org/topic/164193-do-2500-zl-rower-cubetrek-czy-kross/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...