Skocz do zawartości

[gripy] ktore wybrac ?


Quick

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh na żadnych z tych gripów vhyba nie jeździłem, tylko na podobnych montowanych w trekach coś w stylu tego pierwszego.

Osobiście nie lubie gripów tego grubego typu...

Osobiście polecam gripy dartmoora model ripper, bardzo fajne gripy do dostania za 25zł są przykręcane do kiery(przez ściśniecie śruby)

Jeśli jeździ się w rękawiczkach to zużywaja się wolno. Są b wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce gripoz piankowych, bo nieraz jak gdzies jestem i nie mam gdzie schowac roweru a jak popada deszczyk to sa cale mokre :/

 

przyznam sie ze wybralem je patrzac na cene i wyglad :) miekkie sa chyba lepsze prawda ?? czy jednak nie ?? podajcie linki do tych ktore waszym zdaniem beda dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Dartmoor Ripper :)

 

Jeśli jeździsz bez rękawiczek i dosyć luźno (taki lasek pod miastem albo park) to weź jakieś żelowe, a kiedy masz rękawiczki i jeździsz bo trudniejszym terenie (wyboisty las, korzenie itd.) - nic innego tylko Dartmoor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Miałem przez długi czas takie gripy (w sumie nadal gdzieś je mam) tylko bez napisu BBB. Powiem że są bardzo wygodne, pewny chwyt, miękka wygodna guma, która nie ściera się zbyt szybko jak w niektórych gripach. Ja byłem z nich naprawdę zadowolony. Jeżeli miałbym znaleźć wady to można by się przyczepić do masy i braku otworów pozwalających na montaż rogów (pozostaje obcięcie końcówek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...