Skocz do zawartości
Kross Hexagon V6
Przez zgodny, 29.04.2014
  • 1 744 wyświetleń
  • 10 komentarzy
  • Kolor biały, czerwony, żółty, niebieski
  • Rocznik 2011
  • Waga 13320
  • Jednostka wagi g
  • Skradziony --
  • Numer seryjny ramy --
  • Opis hexagonik dostał na jesień korbę deore :) oraz nowiutki łańcuch Cn-hg70 amora nie udało się zmienić, plany się zmieniły, amor coś w powietrze lepsze szersze papucie i więcej górskich ekspedycji :)

Komentarze

Bejker

Napisano

Dla mnie rower pod względem wizualnym bardzo dobrze. Osprzęt no, mógłby być troche lepszy ale daje rade

zgodny

Napisano

pierwsze co ma wylecieć to amor [ugniatacz] a potem korba od początku miało być lepiej ale brakło z około 1000 zł :P

Bejker

Napisano

XCM v3 HLO to chyba to samo co XCR LO z 2012 roku :D Więc na pewno lepsze niż XCT z pseudo blokadą (ten bez blokady działa (nie można nazwać tego pracą) o wiele lepiej). Polecam sprawdzić czy jest smar na spręzynie, goleniach bo u mnie na spręzynie było 0,05 g smaru.

zgodny

Napisano

wczoraj to sprawdzałem, smaru jest na tyle, że jeszcze na łożyska by starczyło, sprężyną jest twarda za twarda jak na mnie

djzatorze

Napisano

Waga chyba winna być 13320 g ;) ewentualnie 1332 dag :teehee:

Bejker

Napisano

a piasta z przodu to nie czasem novatec ?

zgodny

Napisano

nie ale podobna :D to Force na maszynach

Kaamill

Napisano

Możesz dokładniej opisać co siedzi w Twoim Krossiku? Podoba mi się ;)

zgodny

Napisano

@Kaamil w tym czerwonym polu nad zdjęciem roweru jest napisane specyfikacja tam wszystko jest

Kaamill

Napisano

Dzięki wielkie!:) nie zauważyłem :-D



IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...