Skocz do zawartości
Trek Cobia (sprzedany)
Przez rambolbambol, 08.01.2014
  • 56 309 wyświetleń
  • 25 komentarzy
  • Kolor biało - czarny
  • Rocznik 2013
  • Waga 11050
  • Jednostka wagi g
  • Skradziony Nie
  • Numer seryjny ramy --
  • Opis Rower względem wersji sklepowej dociążony:<br /><br />* oświetlenie tylne: Mactronic Walle<br />* oświetlenie przednie: Convoy S2+ by Dariusz70<br />* uchwyt na bidon kuty z litego glinu<br />* czerwona trąbka o mocy 110dB sterowana pneumatycznie

Komentarze



severian

Napisano

Ta różowa trąbka to nieżłe zabezpieczenie antykradzieżowe,lepsze niż łańcuchy abusa :)

ernesto

Napisano

I jak sie jezdzi po wymianie opon daja rade w terenie czy niebardzo

damianEr

Napisano

Czym się kierowałeś stosując napęd 1x10 ? Tylko modą ? Bo jakiegoś ostrego XC chyba nie jeździsz ,mam rację ?

rambolbambol

Napisano

Napęd 1x10 zagościł u mnie, bo po pół roku jazdy na 3x8 i czterech miesiącach na 3x10 okazało się, że prawie wcale nie korzystałem z dużego i małego blatu. Najpierw po prostu odkręciłem przednią przerzutkę i dwa blaty, potem dołożyłem własną prowadnicę a na końcu zmieniłem SRAM X5 na Zee. Zmiana poprawiła wykorzystanie całej kasety, zmniejszyła znacząco masę roweru i zwiększyła niezawodność napędu.

 

A co do jazdy XC ... nie wiem czy lasy i singletracki okołobydgoskie oraz rejony Pojezierza Brodnickiego z pochyleniami do 15 stopni się kwalifikują jako ostre XC. Jeżdżę po prostu dużo i wszędzie.

djzatorze

Napisano

Jeszcze tylko ... i można lecieć na Księżyc!

rambolbambol

Napisano

... objeżdżałem kilkakrotnie. Fajny, ale nie ma tego "czegoś". Cobia po prostu pasuje do mnie geometrycznie tak, jak dobre, stare, znoszone, skórzane pantofle. Jakby On-One wziął na deskę kreślarską Parkwood'a i wyspawał go z cro-mo, to biorę. Jak zmienię ramę Cobii na coś innego, to musi to być albo coś bardziej klunkers albo coś w klimacie Honzo albo Parkwood.



IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...